Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

FaceBook oldalunk

Látogatók

Mai14
Heti14
Havi9423
Összes544674

IP: 54.83.122.227 Unknown - Unknown 2017. december 18. hétfő, 01:15

Ki van itt?

Guests : 28 guests online Members : No members online

Honlapok

SULINET Matematika

Oktatási Hivatal

Versenyvizsga portál
banvv

Matematika Portálok

Berzsenyi Dániel Gimnázium

berzsenyi

Óbudai Árpád Gimnázium
arpad

 

Szent István Gimnázium

sztistvan

A gondolkodás öröme
gondolkodasorome

Munkaközösségünk

 
  
Dobos Sándor
Szoba: 100π
Telefon mellék: 219
E-mail: dobos@fazekas.hu  
Honlap: dobos.felhasznalo.fazekas.hu  
 
 
  
Dunay Zoltán
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
E-mail: dunay@fazekas.hu  
 
 
   
Fazakas Tünde
Szoba: 207, 119
Telefon mellék: 234, 218
E-mail: ft@fazekas.hu  
Honlap: ft.felhasznalo.fazekas.hu  
 
 
  
Gyenes Zoltán
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
E-mail: gyeneszoltan@fazekas.hu  
 
 
  
Hujter Bálint
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
E-mail: hujterb@fazekas.hu  
 
 
  
Jakucs Erika
Szoba: 307/A
Telefon mellék: 280
E-mail: jerika@fazekas.hu  
 
 
  
Kiss Géza
Szoba: 307/A
Telefon mellék: 280
E-mail: gkiss@fazekas.hu  
 
 
  
Kocsis Szilveszter
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
 
 
  
Koren Balázs
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
E-mail: kobak@fazekas.hu  
 
 
  
Markó Zoltán
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
E-mail: marzol@fazekas.hu  
 
 
  
Orosz Gyula
Szoba: 207, 119
Telefon mellék: 234, 218
E-mail: gyuszi@fazekas.hu  
Honlap: gyuszi.felhasznalo.fazekas.h  
 
 
   
Pereczes Marianna
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
 
 
  
Pluhár Gabriella
(Szabadságon)

 
 
  
Rubóczky György
Szoba: 307/A
Telefon mellék: 280
E-mail: rubo@freemail.hu  
 
 
  
Solti Edit
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
E-mail: solti.edit@chello.hu  
 
 
  
Szabó Teréz
Szoba: 207
Telefon mellék: 234
E-mail: szteri@fazekas.hu  
 
 
  
Szoldatics József
Szoba: 100π
Telefon mellék: 219
E-mail: szolda@fazekas.hu  
Honlap: szolda.felhasznalo.fazekas.hu  
 
 

 

 

QR kód

Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

QR

 

 

 

Bejelentkezés cikkíróknak


Joomla template: szsnjm3-001
(c) Szoldatics József (www.szolda.hu), Eszesen KFt. 2011/2016